Metin2TM


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Metin2TM
Metin2TM
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» Client mt2 Prototip
Cum Faci P la o magie  I_icon_minitimeMier Aug 29, 2012 7:49 pm Scris de AdoRamon

» Vyp Metin2
Cum Faci P la o magie  I_icon_minitimeMier Mai 18, 2011 2:14 am Scris de AnDrOid

» DarkSideMT2
Cum Faci P la o magie  I_icon_minitimeMier Dec 29, 2010 6:58 am Scris de demonulbaza98

» OmegaF-Mt2
Cum Faci P la o magie  I_icon_minitimeVin Dec 17, 2010 4:48 am Scris de nominomi12

» Cum Faci P la o magie
Cum Faci P la o magie  I_icon_minitimeSam Sept 18, 2010 2:28 am Scris de gaby

» Client Mt2 Epical Vede epice
Cum Faci P la o magie  I_icon_minitimeSam Sept 18, 2010 2:24 am Scris de Admin

» client Metin2 Nu vede Item noi
Cum Faci P la o magie  I_icon_minitimeSam Sept 18, 2010 2:22 am Scris de Admin

» [MODEL]Postare server
Cum Faci P la o magie  I_icon_minitimeSam Sept 18, 2010 1:48 am Scris de gaby

» Ghid Level 31 in 3 Minute
Cum Faci P la o magie  I_icon_minitimeSam Sept 18, 2010 1:32 am Scris de Admin

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Cine este conectat?
În total sunt 4 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 4 Vizitatori

Nici unul

[ Vizualizeaza toata lista ]


Recordul de utilizatori conectați a fost de 8, Mar Iul 12, 2011 6:13 pm

Cum Faci P la o magie

2 participanți

In jos

Cum Faci P la o magie  Empty Cum Faci P la o magie

Mesaj  Admin Sam Sept 18, 2010 1:23 am

Salut.In acest tutorial va voi invata cum sa faceti un skill de la inceput pana la P(Perfect Master), pt. ca am vazut destul de multi playeri care inca nu stiu cum sa faca P (de la G la P) sau poate chiar de la M.

Pentru inceput este bine ca fiecare skill sa fie facut la 17.Daca nu va merge puteti folosii Skill Reset Document .Click dreapta pe acesta dupa care alegeti unul dintre skilluri. Aveti grija sa nu aveti 18 puncte pe acel skill pt. ca acest document va da inapoi doar 17 si va da 100% M1 la 17.Daca aveti 17 puncte si nu a mers M1, faceti level si puneti puncte la altceva iar apoi folositi documentul.

Acum ca ati facut M1 la un skill puteti folosii Skill Book , de la Negustorul de carti(din pacate nu am gasit poza sa va arat , insa sigur le veti gasii).Acesta se gaseste intre magazinul de diverse si fierar.Pt. fiecare carte va trebuie 20.000 experienta daca aveti mai putin nu veti putea citii cartea.Pt. a putea citi carti una dupa alta,trebuie sa folositi Exorcism Scroll si pt. ca fiecare carte sa fie cu succes ,pe langa exorcism scroll va trebuii sa mai folositi si Concentrated Reading . Aceste 2 lucruri se gasesc la magazinul general.
Acum ca ati facut si G1 la acel skill va trebuii sa faceti P.Acesta este de asemenea foarte simplu de facut ,ca si celelalte.La acesta este o mica diferenta si aceea ca trebuie sa va dati pe modul „Liber” si sa omorati un player,dupa care veti devenii Agresiv.Apoi veti cumpara iarasi Exorcism Scroll-uri si Soul Stone-uri (de la Negustoarea de diverse) .Veti folosii un exorcism Scroll dupa care un Soul Stone.Dupa fiecare G,rank-ul va scadea in functie de ce G aveti.De exemplu la G1(daca merge) rank-ul va va scadea cu 1000,la G2 cu 1500 si tot asa punandu-se mai mult cu cate 500 la fiecare G.Intr-un moment dat veti avea rangul „Crud” insa nici o problema veti folosii Zen Bean-uri(Boabe Zen) ,acestea gasindu-se in acelasi loc cu Exorcism Scroll-urile si Concentrated Reading(la magazinul general). Veti folosii Zen Bean-uri pana veti fi iarasi agresiv ,apoi iar Soul Stone-uri si tot asa pana la P. Dupa ce dati click dreapta pe 1 Soul Stone pt. a-l folosii veti da continua si apoi din acea lista alegeti unul dintre skilluri,cel pe care il doriti la P si continuati pana il faceti P,binenteles tinand cont si de ce am zis mai sus cu Zen
Bean-urile.
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 47
Puncte : 511844
Reputatie : 0
Data de inscriere : 14/09/2010
Varsta : 38
Localizare : Timisoara

https://metin2tim.all-up.com

Sus In jos

Cum Faci P la o magie  Empty Re: Cum Faci P la o magie

Mesaj  gaby Sam Sept 18, 2010 2:28 am

cheers I love you

gaby

Mesaje : 2
Puncte : 511302
Reputatie : 0
Data de inscriere : 18/09/2010
Varsta : 26
Localizare : Peste tot

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum